Peeling Migdałowy Natinuel

Informacje Dodatkowe:

Peeling Migdałowy w Salonie Kosmetycznym IMAGE w Czechowicach-Dziedzicach jest zabiegiem odmładzająco – regenerującym. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała, również tej najbardziej delikatnej. Jest jedynym w swoim rodzaju peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Peeling Migdałowy jest zabiegiem, który może być wykonywany przez cały rok, również w okresie letnim, bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem! Może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium, a także u osób nie tolerujących innych zabiegów na bazie kwasów. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promieniowanie UV.
Peeling Migdałowy przeznaczony jest dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę!

Wskazania do zabiegów z kwasem migdałowym

  • starzenie się skóry
  • fotostarzenie się skóry
  • rewitalizacja skóry
  • zapalenie mieszków włosowych
  • trądzik pospolity
  • trądzik różowaty
  • łojotok skóry
  • zaburzenia barwnikowe

NATINUEL jest linią charakteryzującą się wysoką skutecznością i aktywnością dermatologiczną. Są to produkty najwyższej jakości, w których połączenie specyficznych substancji aktywnych, biopeptydów i różnych kwasów organicznych umożliwia skuteczne rozwiązywanie wszystkich problemów dotyczących niedoskonałości skóry. Natinuel to jedyna linia kosmetyczna we Włoszech uznana przez A.M.I.A. Włoskie Towarzystwo Medycyny Anti Aging.

Po zabiegu skóra jest odmłodzona, wygłądzona, napięta i wyraźnie zregenerowana. Ujednolicony koloryt skóry i opalenizny oraz szybsza stymulacja opalenizny. Nasz Gabinet Kosmetyczny zadba abyś była zawsze odmłodzona i zregenerowana.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Ok